Fantastyczni Klienci!

Sklep Parker z grawerem na miejscu otwiera się na nowe możliwości! W sklepie tym nie tylko zasięgnięcie rady naszego eksperta, ale i wykonacie na miejscu grawer lub tabliczkę z dedykacją. Dla wszystkich, którzy bez wątpienia uwielbiają zakupy online, stworzyliśmy sklep internetowy, gdzie w łatwy sposób możecie zrobić zakupy markowych produktów Parker z 6 kluczowych serii — Jotter, IM, Urban, Sonnet i Duofold oraz wybrać opcję grawerunku i stworzyć dowolny tekst, grafikę czy logotyp na wybranym przedmiocie.

Wizualizacja:

Do każdego zamówienie na Parkera z grawerem odsyłamy wizualizacje. Dopiero po jej ostatecznym zaakceptowaniu przystępujemy do procesu produkcji. W zależności od posiadanej dostępności — czas realizacji zamówienia to 24h do 72h.

Dostępność na miejscu

Jeżeli zależy Ci na czasie, a zapomniany prezent, ma być gotowy na już — zadzwoń do nas lub przyjedź do sklepu Parkera w Gdańsku na Zaspie, nasi Eksperci z pewnością dobiorą dla Ciebie idealny model. Na miejscu posiadamy ponad 50 różnych produktów, z których na pewno coś wspólnie wybierzemy. Co najważniejsze będziesz mógł na miejscu wykonać grawer lub tabliczkę z dedykacją.

Wpisując w Google Maps “ParkerGdansk.pl” mapa pokaże Ci lokalizację oraz trasę dojazdu — lub kliknij.

Sklep Parker z grawerem na miejscu to nowe miejsce, nowa osobowość oraz nowe inspiracje, na które czekamy głodni nowych pomysłów!