loading

Fantastyczni Klienci!

Od marca będziemy mogli was zaprosić do naszego własnego sklepu firmowego Parker w Gdańsku, w którym nie tylko zasięgnięcie rady naszego eksperta, ale i wykonacie na miejscu grawer lub tabliczkę z dedykacją. Dla wszystkich, którzy uwielbiają zakupy online stworzyliśmy sklep internetowy, gdzie w łatwy sposób możecie zrobić zakupy markowych produktów Parker z 6 kluczowych serii – Jotter, IM, Urban, Ingenuity, Sonnet, Duofold oraz wybrać opcję graweru i napisać dowolny tekst.

Wizualizacja:

Do każdego zamówienie na Parkera z grawerem odsyłamy wizualizacje. Dopiero po jej ostatecznym zaakceptowaniu przystępujemy do procesu produkcji. W zależności od posiadanej dostępności – czas realizacji zamówienia to 24h do 72h.

Dostępność na miejscu

Jeżeli zależy Ci na czasie, a zapomniany prezent, ma być gotowy na już – zadzwoń do nas lub przyjedź do sklepu Parkera w Gdańsku na Zaspie, nasi Eksperci z pewnością dobiorą dla Ciebie idealny model. Na miejscu posiadamy ponad 50 różnych produktów, z których napewno coś wspólnie wybierzemy, a co najważniejsze będziesz mógł na miejscu wykonać grawer lub tabliczkę z dedykacją.

Wpisując w Google Maps „ParkerGdansk.pl” mapa pokaże Ci lokalizację oraz trasę dojazdu – lub kliknij.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *